Muzyka w punkcie handlowym sprzyja sprzedaży

Odpowiednia muzyka odtwarzana w punkcie sprzedaży twrzorzy miłą i przyjazną atmosferę co znacząco poprawia komfort zakupów.  Wpływa pozytywnie na aktywność zakupową, sprzedaż oraz wydłuża czas pobytu klienta.

Nadawaj komunikaty/reklamy

Oferowane przez nas systemy umożliwiają łatwą i szybką emisję dowolnych treści/komunikatów/reklam. System działający w chmurze umożliwa szybką konfigurację listy odtwarzania we wszystkich lokalizacjach handlowych klienta z jednego miejsca. 

Możesz również emitować różne komunikaty w różnych punktach co sprawia, że rozwiązanie jest doskonałe zarówno dla podejedyńczych punktów jak i całych sieci handlowych.

Popraw komunikację z klientem:

Za pomocą systemu możesz:

  • podawać czas oraz datę 
  • informować o wschodzie i zachodzie słońca.
  • podawać lokalną prognozę pogody.
  • informować o godzinach otwarcia placówki
  • dedykować utwory klientom
  • emitować dowolne spoty reklamowe
  • witać/ żegnać  klientów (np. podczas otwarcia/zamknięcia)

 

MUZYKA BEZ OPŁAT ZAIKS

Zgodnie z prawem każde publiczne odtworzenie muzyki wiąże się z obowiązkiem wykupienia odpowiedniej licencji ZAIKS co wiąże się ze sporymi kosztami (w zależności od powieżchni handlowej).

Rozwiązanie, które oferujemy jest wolne od tych opłat. Nasze playlisty są stworzene z utworów muzycznych , które nie podlegają tym licencjom. Dzięki temu Twój biznes zaoszczędzi sporo pieniędzy a do tego unikniesz ogromu pracy związanego z uzyskiwaniem odpowiednich licencji.

 

Odpowiednia muzyka do Twojego miejsca

Nasi specjaliści dobiorą muzykę odpowednią do klimatu miejsca, w którym będzie odtwarzana. Zestawy utworów są tworzone oddzielnie na każdy dzień co pozwala uniknąć monotonii i poprawia zaodowolenie klientów.

 

KONTAKT

AUDIO INTELLIGENCE

+48 22 123 05 45

info@audio-instalacje.pl

ul. Połczyńska 51

01-336 Warszawa

INTELIGENTNE PIANINIA

https://smartpiano.pl

PROFESJNALNE MIKROFONY

https://boya.pl